Internetowy serwis randkowy

Serwisy randkowe
Emocje

Internetowy serwis randkowy to rodzaj serwisu społecznościowego, gdzie można zawrzeć nowe znajomości w celu umówienia się na randkę.

Uważa się, że internetowe portale randkowe stanowią elektroniczną wersję swoich poprzedników – ogłoszeń matrymonialnych.

Internetowe serwisy randkowe z roku na rok zyskują masę nowych zwolenników, którzy wybierają ze względu na łatwość i dostępność usługi.

Serwisy randkowe według sposobu dostępu można podzielić na:
serwisy płatne, gdzie utworzenie i zamieszczenie własnego profilu jest darmowe, ale aby nawiązać bliższy kontakt należy wykupić abonament

serwisy bezpłatne, najczęściej sponsorowane lub utrzymujące się z reklam

serwisy o częściowej odpłatności, gdzie oferowane są dodatkowe usługi, ale samo założenie własnego profilu i komunikowanie się z innymi uczestnikami jest darmowe.

Serwisy randkowe można także podzielić według kryteriów: sposób łączenia użytkowników oraz rodzaj użytkowników i ich preferencje.

Serwisy randkowe to już nie tylko wyszukiwanie osób z prostej wyszukiwarki. Rozwinęły się na tyle, że kryteria wyszukiwania stale rosną. Już teraz można wyszukać partnera nie tylko po mieście czy wieku, ale również po takich cechach np. stosunek do palenia, dzieci, wyznanie itp. Serwisy randkowe rozwinęły się w stronę psychologii – dopasowują potencjalnego partnera po cechach osobowości oraz dają propozycje takich partnerów po wypełnieniu testu online.

Hotel na godziny
Emocje
Hotel miłości

Hotel miłości to typ hotelu udostępniający na niedługi okres swoje pokoje, oraz wyposażenie przygotowane z myślą o parach zainteresowanych spędzeniem czasu w prywatności i oddających się przy tym aktywności seksualnej. Lokale tego typu bywają bogato wyposażone i stylizowane na różne obszary tematyczne co zapewnia dodatkową rozrywkę i urozmaicenie współżyjącym ze …

Seks telefoniczny
Emocje
Seks przez telefon

Seks telefoniczny to rodzaj zachowania seksualnego, polegającego na wspomaganiu masturbacji rozmową telefoniczną z osobą, która również masturbuje się podczas takiej rozmowy lub też deklaruje, że to robi. Stan podniecenia jest wzmacniany poprzez bodźce słuchowe – odgłosy sugerujące masturbację, opisy podejmowanych przez rozmówcę czynności seksualnych itp. Inną odmianą seksu telefonicznego jest …

Seks komputerowy
Emocje
Cyberseks

Cyberseks lub seks komputerowy to wirtualny stosunek seksualny, w trakcie którego dwie lub więcej osób łączą się zdalnie poprzez sieć komputerową i wysyłają do siebie pobudzające seksualnie komunikaty, opisujące własne doznania. Może, ale nie musi, się to wiązać z masturbacją. Jest to forma odgrywania ról, w której uczestnicy udają, że …

Doradztwo milosne Anglia